sobota 27. února 2016

Západní Čechy - Přimda

Klepe jaro na dveře? Nezbývá než začít doufat. Pracovní víkend nelze využít jinak než užitečně a po práci je třeba relaxovat. Co nabízí Přimda a její okolí? Na to jsme se tento víkend podívali a rádi se o to s Vámi podělíme.Přimda je na samém okraji Čech a z Prahy je její dostupnost více než příznivá, předpisovou jízdou se dostáváme k času kolem jedné hodiny jízdy. Kdo si chce udělat radost (Stejně jako my) pojede až na Svatou Kateřinu a zaloguje si kešku na jednom z parkovišť. Tato zajížďka není veliká a za odměnu zpřístupní hned 2 kešky, které by přímo z Přimdy nebylo snadné ulovit.

Milovská Lípa

Významné stromy patří mezi cíle našich výletů a tento skvost nebylo možné vynechat. Milovská Lípa nepatří mezi nejstarší z námi navštívených, ale stáří odhadované na 200 let je také úctyhodné. Původní osada Milov již zanikla, ale název této památce zůstal do dnes.
Jak je již u nás běžné, žádný výlet nedokončíme napoprvé :D . Po odlovení kešky u Milovské lípy začal padat sníh, ještě více se ochladilo a tím padl veškerý plán na následující hodiny. Naštěstí ubytování v místním rekreačním středisku nabídlo bezpočet aktivit v mnohem přívětivějších podmínkách, než které panovaly venku.Sami se budeme těšit na další cestu do těchto míst a jak tomu bývá, již přineseme více povídání o tomto krásném místě.


Žádné komentáře:

Okomentovat