pondělí 20. dubna 2015

Jak to všechno začalo

Ahoj všem,
Není tomu tak dávno, kdy jsem se pohyboval po evropském kontinentu za prací. Každá taková cesta znamenala stovky kilometrů s minimálním časem. Nyní se chci zpět vrátit tam, kde jsem již byl, jen tedy jinak a navštívit také místa o kterých dlouho sním.
Auto jsem doplnil o jednostopou hračku se kterou se musím seznámit dříve, než někam vůbec vyrazím a proto mějte pochopení, že první zápisy tady budou víc o mém laborování s čínským skútrem, než o cestách jako takových.Kdo jsem:

Kdo mě zná tak ví, že jsem člověk mnoha povah a nálad, ale v duchu jsem cestovatel, fotograf a hlavně rád píši. Zapomenout nesmím na svojí zálibu v geocachingu, protože hledání pokladů znamená vždy nějakou tu cestu. Kdo mě zná ještě více, tak ví, že když fotím tak je asi nějaký státní svátek, protože fotím opravdu jen pokud mě něco zaujme do té míry abych vyndal cokoliv co fotit umí. Kdo četl mé texty, tak ví, že rád měním za pochodu styl čas, děj a úplně nejraději prohazuji nebo vynechávám písmenka... Proto chci psát více, abych se to konečně naučil.

Geocaching:

Rodinný nick: Kokrspanelovi
Razítko:


Profile for Kokrspanelovi

Čím cestuji:

Když se pohybuji s rodinkou tak standardně vyrážíme červeným drakem VW Passat Variant

Ale ve chvilce, kdy jedu sám, tak zásadně na mé Yuki City 125

Je to brand od firmy ZNEN a v Číně se prodává jako Znen A9. Dlouho jsem uvažoval zda koupit nový, ale Čínu nebo ojetou značkovou. Výsledek padl na Čínu a to z důvodu, že nebyla jediná předchozí zkušenost s jednou stopou a v rámci výcviku na řidičské oprávnění skupiny B jsem motorku neviděl ani z rychlíku. K tomu oprávnění řídit toto na papíry k autu si dovolím říct jen jedno... Blázen, kdo toto schválil v této podobě. myslím, že by mělo být povinností účastnit se alespoň základního kurzu, protože bez předchozí zkušenosti sednout na něco, co upaluje přes 80km/h to není moc velká sranda.
Abych se vrátil zpět k výběru skútříku tak žhavým kandidátem byl Maxon, který prodává síť Auto Kelly. Ty skútry jsou stejný, stejný motor, stejná kvalita, ale já dal přednost prkotině a tou je design budíků.Vybraný model byl kompromis ceny, vzhledu a historie prodejce a značky jako takové v ČR. Yuki se prodává již od roku 2002 a více informací lze získat přímo na stránkách Importéra.

O seznámení se s jednou stopou a o detailech se skútříkem se dočtete již brzy v dalších příspěvcích.


Příspěvek je antidatován k době, kdy jsem Skútr pořizoval
Jedinou překážkou mezi tebou a tvým cílem, je ten BLÁBOL, kterým si odůvodňuješ, proč to nejde

Žádné komentáře:

Okomentovat